De newsroom van het ministerie van BZKNieuwsberichten, toespraken en optredens

Contact

Woordvoerders ministerie van BZK

De woordvoerders bij het ministerie van BZK zijn alleen te bereiken voor de media.

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400.

Persvoorlichting ministerie van BZK algemeen

+31 (0)70 426 88 88

Buiten kantooruren is er altijd een woordvoerder met piketdienst bereikbaar via de meldkamer, telefoon 070 - 426 60 60.

Woordvoerders minister Ollongren

Anne van Pinxteren
woordvoerder

+31 (0)6 11 75 35 83
Anne.pinxteren@minbzk.nl

  • Versterking Groningen
  • AIVD
  • Covid-19
  • Algemene Bestuursdienst, Normering topinkomens
  • Constitutionele Zaken en Wetgeving

Marinda Giethoorn
woordvoerder

+31 (0)6 50 07 97 38
marinda.giethoorn@minbzk.nl

  • Tijdelijk afwezig i.v.m. zwangerschapsverlof

Pauline van Voorst
woordvoerder

+31 (0)6 50 05 48 03
pauline.voorst@minbzk.nl

  • Bestuur (interbestuurlijke verhoudingen, financiën medeoverheden, gemeentelijke herindelingen)
  • Democratie
  • Politieke ambtsdragers 

Lukas van Fessem
woordvoerder

+31 (0)6 21 92 15 16
lukas.fessem@minbzk.nl

  • Bouwen en Energie

  • Stikstof, Ruimtelijke ontwikkeling, Omgevingswet, Nationale Omgevingsvisie

Nicolette Stoel
woordvoerder

+31 (0)6 21696248
nicolette.stoel@minbzk.nl

  • Wonen

Woordvoerders staatssecretaris Knops

Emile Vaessen
woordvoerder

+31 (0)6 20302975
Emile.Vaessen@minbzk.nl

  • Koninkrijksrelaties
  • Grensoverschrijdende samenwerking

 

Jasmijn Dielesen
woordvoerder

+31 (0)6 650156077
jasmijn.dielesen@minbzk.nl

  • Rijksvastgoedbedrijf
  • Identiteit (paspoorten, Basisregistratie Personen, Rijksdienst voor Identiteitsgegevens, Centraal Meldpunt Identiteitsfraude en -fouten)
  • Rijksdienst , Arbeidsvoorwaarden collectieve sector 

 

Tom van Straten
woordvoerder

+31 (0)6 50174043
tom.straten@minbzk.nl

  • Digitale overheid
  • ICT
  • CIO Rijk
Cookie-instellingen