De newsroom van het ministerie van BZKNieuwsberichten, toespraken en optredens

Contact

Woordvoerders ministerie van BZK

De woordvoerders bij het ministerie van BZK zijn alleen te bereiken voor de media.

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400.

Persvoorlichting ministerie van BZK algemeen

+31 (0)70 426 88 88

Buiten kantooruren is er altijd een woordvoerder met piketdienst bereikbaar via de meldkamer, telefoon 070 - 426 60 60.

Woordvoerders minister Bruins Slot

Anne van Pinxteren
woordvoerder

+31 (0)6 1175 3583
Anne.pinxteren@minbzk.nl

  • Bestuur (interbestuurlijke verhoudingen, financiën medeoverheden, gemeentelijke herindelingen)
  • Grensoverschrijdende samenwerking 
  • Regiodeals 
  • Algemene Bestuursdienst, Normering topinkomens
  • Rijksdienst

Pauline van Voorst
woordvoerder

+31 (0)6 5005 4803
pauline.voorst@minbzk.nl

  • Democratie
  • Politieke ambtsdragers
  • Weerbaar Bestuur
  • Verkiezingen

Lukas van Fessem
woordvoerder

+31 (0)6 2192 1516
lukas.fessem@minbzk.nl

  • AIVD
  • Covid-19
  • Constitutionele Zaken en Wetgeving
  • Rijksbrede coördinatie discriminatiebestrijding en NCDR 
  • Openbaarheid van bestuur

Woordvoerders minister de Jonge

Emile Vaessen
woordvoerder

+31 (0)6 2030 2975
Emile.Vaessen@minbzk.nl

  • Ruimtelijke Ordening

  • Bouwen en Energie

  • Rijksvastgoedbedrijf

Marinda Giethoorn
woordvoerder

+31 (0)6 5007 9738
marinda.giethoorn@minbzk.nl

  • Woningbouw en woonbeleid

Woordvoerders staatssecretaris van Huffelen

 

Jasmijn Dielesen
woordvoerder

+31 (0)6 5015 6077
jasmijn.dielesen@minbzk.nl

  • Identiteit (o.a. paspoort, ID-kaart)
  • Basisregistratie Personen (BRP) en Rijksdienst voor Identiteitsgegevens (RviG)
  • Algoritmes
  • Digitale veiligheid overheid

 

Tom van Straten
woordvoerder

+31 (0)6 5017 4043
tom.straten@minbzk.nl

  • Digitale samenleving
  • ICT
  • Logius (o.a. DigiD)
  • Aanpak desinformatie
Cookie-instellingen
Cookie-instellingen sluiten

Cookie-instellingen

Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer over cookies in onze cookieverklaring.


Deze cookies verzamelen nooit persoonsgegevens en zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website.

Deze cookies verzamelen gegevens zodat we inzicht krijgen in het gebruik en deze website verder kunnen verbeteren.

Deze cookies zijn van aanbieders van externe content op deze website. Denk aan film, marketing- en/of tracking cookies.