De newsroom van het ministerie van BZKNieuwsberichten, toespraken en optredens

Contact

Woordvoerders ministerie van BZK

De woordvoerders bij het ministerie van BZK zijn alleen te bereiken voor de media.

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400.

Persvoorlichting ministerie van BZK algemeen

+31 (0)70 426 88 88

Buiten kantooruren is er altijd een woordvoerder met piketdienst bereikbaar via de meldkamer, telefoon 070 - 426 60 60.

Woordvoerders minister de Jonge

Petra Huijser
woordvoerder 

+31 6 11 14 12 85
petra.huijser2@minbzk.nl

  • Bestuur (interbestuurlijke verhoudingen, financiën medeoverheden, gemeentelijke herindelingen)
  • Grensoverschrijdende samenwerking 
  • Regiodeals 
  • Algemene Bestuursdienst, Normering topinkomens
  • Rijksdienst (portefeuille staatssecretaris Van Huffelen)

Pauline van Voorst
woordvoerder 

+31 (0)6 5005 4803
pauline.voorst@minbzk.nl 

  • Democratie 
  • Politieke ambtsdragers 
  • Weerbaar Bestuur 
  • Verkiezingen 

Emma Janzing
woordvoerder 

+31 6 31 74 85 50
emma.janzing@minbzk.nl 

  • AIVD
  • Covid-19
  • Constitutionele Zaken en Wetgeving
  • Rijksbrede coördinatie discriminatiebestrijding
  • Openbaarheid van bestuur

Maret Albert
persvoorlichter

+31 6 31 74 85 50

maret.albert@minbzk.nl

  • BZK portefeuille

Emile Vaessen
woordvoerder

+31 (0)6 2030 2975
emile.vaessen@minbzk.nl 

  • Woningbouw
  • Rijksvastgoedbedrijf
  • Huisvesting statushouders

Matthijs Keuning
woordvoerder 

+31 (0)6 27927691
matthijs.keuning@minbzk.nl

  • Ruimtelijke Ordening 
  • Omgevingswet
  • Verduurzaming

 

Nicole Reijnen
woordvoerder 

+31 (0)6 1587 8292
nicole.reijnen@minbzk.nl 

  • Wonen  

Woordvoerders staatssecretaris van Huffelen

Thomas van Oortmerssen
woordvoerder

+31 (0)6 31019781
thomas.oortmerssen@minbzk.nl 

  • Digitalisering
  • Internationaal
  • Artificiële Intelligentie (AI)

Anna Wijers
woordvoerder 

+31 (0)6 51 03 53 64
anna.wijers@minbzk.nl

  • Digitalisering
  • Koninkrijksrelaties
  • Identiteit (o.a. paspoort, ID-kaart)
Cookie-instellingen